Naše prochajdy

Fotky ze starší procházky..

9. července 2011 v 15:42 | [Lucienne] dog fanatik ♥
Ahojky.. nu, tak nějak zapomínám přidívat aktuální fotky:D. Takže sem dávám fotky z procházky (červencové..nevím, který den..), ale alespoň si povšimnete jak to u nás "nově" v parku opravdu vypadá...
magoři !!:D (horní fotka)


U "nádržiček" s vodou jsou takovéhle barevné placaté slepeniny z barevných kamenů:)

:) doufám, že se líbí ;D

Ve stromovce s Anni

5. července 2011 v 17:25 | [Lucienne] dog fanatik ♥
No tak poslední týden ve škole nebyl takový, jak jsem si ho třeba užila minulý rok :( ale o volným čase se to dá říct jinak :))! Každý den jsem jezdila za Badýskem, a ve středu 29. 6. jsem jela za Anni a Roným do stromovky.. bylo docela vedro no a já jsem si pitomě vzala jenom brašnu od foťáku, ve který teda byl foťák xD ale další věci sem musila tim pádem nýst v ruce... takže jsem tam měla narvanou peněženku, klíče... pak mi začaly vadit sluneční brýle na xichtu, tak sem si je chtěla sundat, ale prostě sem je neměla kam dát :DD no tak mi je dala k sobě Anni, která měla fakt dobrou "brašnu"... pak sem toho litovala, že sem si řekla..."no já přece nebudu tahat tašku, do toho foťák i s brašnou, pití, klíče, papírový kapesníčky, vodítko... atd:D na jednom rameni" a vzala jsem si " já frajerka" jenom tu blbou brašnu a pití do ruky!:D Fakt už to nikdy neudělám... !
......
>> KLIK CČ <<
.........

Včerejší prochajda

17. května 2011 v 17:14 | Pudlina
Tak včera jsem vzala psiska procházkou rovnou do zveráče přes park. Vzala jsem si vodítko, na který mužu připnout oba psy a který jsem koupila na mezinárodce :). A Arny byl teda hrozně nepříčetnej... furt čmuchal a vůbec mě neposlouchal, tak jsem si ho dala na kratší vodítko, ale porád a porát se rval dopředu. Ale Gusťa byl vpoho :-* zlatej. No tak jsem se snažila Arnyho nějak pacifikovat :D a moc se nedařilo mno.. pak jsem ve zveráči koupila dobrou konzervu od Brit Care, takže se teď maj ;))

Dneska nic moc :/

8. dubna 2011 v 15:40 | Pudlina
Zdarec všichni! Dneska po škole jsem byla s psiskama venku, vzala jsem i kolo a Arnyho na vodítku, musim říct, že hodně čmuchal a málem jsem ho přiškrtila, když jsme normálně jeli a on si usmyslel, že najednou se musí obrátit a jít zpátky! debil... a já upe zastavila twl.. bych ho snad přiškrtila magor jeden... tohle dělá furt. Mno a Gusťa taky nějak začal čmuchat, asi choděj v parku hodně háravý feny. Tak doufám, že se to potom zlepší. Asi mu budu víc brát na prochajdy hračku, aby se zabavil a nečmuchal a když už bude čmuchat, přivolám si ho na pamlsek... a na Arnyho myslim zabere jenom párek :D. Fotky nemám, ale tak aspoň přidávám pár z březnové prochajdy :) 
 

Reklama