Deníček 2011

Zima nekončí..

2. února 2012 v 16:22 | Lucienne
Je to děs! Dneska jsem byla venku s Gusťou a Arnym a to byste nevěřili, jaká mi byla zima!! Celou dobu mě bolely stehna a psiskům to bylo plně ukradený! :D jinak začínají pololetní prázdniny (pátek) a pak celý týden volna.. jupíí, jak já to miluji ^.^
Chtěla jsem jít na koníky, ale v téhle zimě by se ze mě stal rázem rampouch, takže doufám, že se počasí nějak umoudří.

To je zatím vše :)

Jít s dobou

27. ledna 2012 v 13:10 | Lucienne
Zdravím všechny,
Především chci přivítat po dlouhé době tento blog a jeho nový design (který, jak už je řečeno - jde s aktuální dobou - ZIMOU), ale je i univerzální :) Samozřejmě na jaře dáme nějaký pěkný pestrý.

U nás v Praze napadl sníh, dokonce několik cm! Přeci jsme se dočkali. Pořád jen břečka, déšť a sníh nikde. Netrvdím, že bych si přála půl metru sněhu každý den, ale sníh pžeci k zimě patří ne? Alespoň Gustík si toho užívá :D. Vezmu hračku a jdeme ven se vyblbnout a to je panečku něco jiného, než když je letní parno. To se mu to blbne, ačkoliv potom je z poloviny bílý a ,,zdredovaný".
Arnýmu je už skoro 8 let, jeho přibývající věk ani tak není znát na tom, jak vypadá, ale spíš na jeho elánu. Třeba už není na agility takový blázen, jako dřív. Skočí klidně 70 cm, je rád, ale už přechází do takového ,,klidu", kdy ho nic moc nerozhází. Jinak když chce, i na procházce umí poslouchat. Chce to ale mít po ruce vždycky něco k snědku, jinak s ním nehnete. Když ho každý den beru ven, tak ho mám nejdřív na vodítku a podle toho, jak se chová, ho pustím. Ale když se začmuchá, tak s ním mám co dělat, abych ho odtrhla, takže ho mám na stopce, která je alespoň dlouhá... Nicméně, přidávám zimní videjko s psíkama někdy teď kolem 20.ledna 2012 :)


Podzimní prázdniny útočí!

26. října 2011 v 13:27 | Lucienne
Ahoj všichni! Jak už asi víte, dnes většině škol začínají podzimní prázdniny (až na výjimky -> ředitelská volna v pondělí a úterý). Už se moc těším a nemůžu se dočkat zítřku, jelikož jedu do Českého Švýcarska s Gustíkem a kámošku berem taky i s jejím Ronym (www.bolonskypes.blog.cz) a samozřejmě uděláme ty nej fotky! Doufám, že nám počasí bude alespoň trochu přát, stejně jako v loni, aby se vydařily krásné sluneční, podzimní fotky :).
Škoda, že jsem dnes nemohla jít do toho obchůdku HafBO, protože jsem si vyhlídla tolik věcí, co by se mi právě sem hodily.. no, nevadí, tak třeba příští týden. Tak, až se vrátím, tak se těšte na fotky!

Podzimní listí

Výcvik poslušnosti

13. října 2011 v 17:23 | Lucienne
Ahoj,
Už delší dobu se rozhoduju, kam s Gustíkem chodit na poslušnost. Našla jsem jedno bezva cvičiště Hafbezobaz (HafBO) a myslím, že to má i úroveň, protože jedna mámina kámoška tamse svým psem chodila. Tak se moc těším, doufám, že nám 1. hodina seznamovací vyjde! Držte palečky ! Kdo by chtěl o HafBO vědět víc, napište na email (sekce kontakty) :) (je to v Praze)

Tábor se blíží!

2. července 2011 v 15:52 | [Lucienne] dog fanatik ♥
Už je to tu!! Seznam věcí, který si nesmím zapomenout vzít!! Už jen týden!=))) týjo, fakt se těším! Hlavně na tu chatku, jak ji budeme mít s Ami pro sebe (doufáme - že to ta ženská špatně nepochopila:DD) a na tu nádrž, kde se prý mužem cachtat, ale taky na ten trénink a to, co se novýho naučíme!

Pro psa:

 1. Obojek se známkou
 2. Obojek na výcvik (s nylonovým vystužením)
 3. Obojek protiklíštěcí
 4. Vodítko delší nenavýjecí se "zabudovanou" rozdvojkou
 5. Vodítko nenavýjecí classik
 6. Vodítko "polokůže" krátké
 7. Vodítko navíjecí Flexi
 8. Vodítko na stopování (ještě koupíme)
 9. Balíček s tyčinkami na čištění zubů (10 ks)
 10. balíček psích piškotů
 11. kapsička na pamlsky
 12. cestovní miska na vodu
 13. miska na žrádlo
 14. krmení
 15. Lehký obleček pro chladné počasí (ze svetroviny)
 16. Balíček pamlsků ze 100%-90% masa
 17. Lehká psí deka , pelech
 18. hračky - přetahovací (z provazu), (pískací), do vody, tenisový míček
 19. Botička na žvýkání ve volném čase
 20. kartáč na rozčesávání, (šampón) člověk nikdy neví, všem bude běhat, či se nevyválí..
 21. Sáčky na hovna
 22. Platný dokument o očkování a odčervení psa, očk. průkaz
 23. clickr
...

7. dubna 2011 - čvtrtek aneb ZÁHUL xD

7. dubna 2011 v 17:44 | Pudlina
ČaWééc!!

Tak dneska jsem měla ve škole osolenej den :D... ráno čtvrtletka z matiky, pak test ze zemáku- ten vypadá dobře, myslím, že tam nemám chybu :D... pak zkoušela z dějáku- mě naštěstí ne - ještě aby twl sem nic neuměla. A test z chemie :D:D fakt super- ten test bude podle mě taky ok ;)... doufam ,D. Mno, ještě že zejtra máme oddychovej den...

Po škole jsem měla kroužek z příroďáku, je to ve škole. A pak rychle domu a se psama ven.... Mno, tkvý normál mno, Arny furt čmuchal, toho jsem nepouštěla a Gusta si tam v parku někde pobíhal. Potkali jsme takovýho roztomilýho yorkšíra, chtěl si hrát s Gustou, ale ty lidi přišli a majzli ho vodítkem :(( chudák pes. Ani neví, za co.... nechápu lidi, kterejm vadí, že si pes hraje s ostatníma, dyt to potřebuje!! Potřebuje kontakt s ostatníma.... bo kdyby aspoň u sebe měli náky párečky nebo piškoty, tak by je určitě poslechl... holt, někdo neví, jak se s psama zachází ...:(


Tak se tu mějte, možná ještě na večer něco přidám ;))) PÁčkO

4. dubna - pondělí aneb začala nám sezóna! :D

4. dubna 2011 v 20:45 | Pudlina
Tak zdarec! Dneska jako fakt super! včera jsem si vyjednala agility s Arným, takže jsme dneska byli skákat :)) (pro někoho, kdo nezná agility - je to parkur, ale pro psy..). Byl skvělej - ze začátku mi trochu ujížděl na na kladinu, áčko a tunel xD... prostě sem říkala ,,Arny ke mně, ke mně! tady pojď, sem!...." a on si to štrádoval, jak chtěl :D... na konec mu to šlo ale výborně, to jsem zase já udělala chybičky :). Nejvíc sem ale začala jako obvykle.. :D xDD když jsem přišla, byla jsem tam první s trenérkou... a pomáhala jsem jí se stojanama... a já jsem jí tim praštila o nohu :DDD ona tam něco dělala se slalomem a chudák se zakymácela... xD :D to jsem celá já!

Pak jsem vzala hned co jsem přišla domů ven Gusťu, byl zlatej :) vzala jsem ho na kolo a byl moc poslušnej!!!! WE LOVE DOGGIE GUSTÍ <333 (ono... jestli to nebylo tím, že jsem měla v kapse zbytky piškotů x) xDDD)


PS: malý pozdrav od Nííka :)) .D
 
 

Reklama