Jít s dobou

27. ledna 2012 v 13:10 | Lucienne |  Deníček 2011
Zdravím všechny,
Především chci přivítat po dlouhé době tento blog a jeho nový design (který, jak už je řečeno - jde s aktuální dobou - ZIMOU), ale je i univerzální :) Samozřejmě na jaře dáme nějaký pěkný pestrý.

U nás v Praze napadl sníh, dokonce několik cm! Přeci jsme se dočkali. Pořád jen břečka, déšť a sníh nikde. Netrvdím, že bych si přála půl metru sněhu každý den, ale sníh pžeci k zimě patří ne? Alespoň Gustík si toho užívá :D. Vezmu hračku a jdeme ven se vyblbnout a to je panečku něco jiného, než když je letní parno. To se mu to blbne, ačkoliv potom je z poloviny bílý a ,,zdredovaný".
Arnýmu je už skoro 8 let, jeho přibývající věk ani tak není znát na tom, jak vypadá, ale spíš na jeho elánu. Třeba už není na agility takový blázen, jako dřív. Skočí klidně 70 cm, je rád, ale už přechází do takového ,,klidu", kdy ho nic moc nerozhází. Jinak když chce, i na procházce umí poslouchat. Chce to ale mít po ruce vždycky něco k snědku, jinak s ním nehnete. Když ho každý den beru ven, tak ho mám nejdřív na vodítku a podle toho, jak se chová, ho pustím. Ale když se začmuchá, tak s ním mám co dělat, abych ho odtrhla, takže ho mám na stopce, která je alespoň dlouhá... Nicméně, přidávám zimní videjko s psíkama někdy teď kolem 20.ledna 2012 :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.